с. Балівка. Дитячий садок Пролісок

Історія

Створений на підставі рішення  XII сесії V скликання «Про початок функціонування дитячого дошкільного закладу «Пролісок» від «06» червня 2007 року № 311 – XII – V.

Заклад розрахований на 50 місць .

Групи комплектуються за різновіковими ознаками.

У дошкільному закладі функціонують 2 різновікові групи денного перебування дітей : 1 група молодшого віку ( 3 – 4 рік життя ) та 1 група дошкільного віку ( 5- 6 роки життя ) .

На підставі рішення  XIV сесії  V скликання від 17 вересня 2007 року «Про наповнення різновікових груп ДНЗ «Пролісок» наповнюваність груп дітьми становить :

-        молодшого віку – 25 дітей

-        дошкільного віку – 25 дітей

Пролісок – це тендітна рослина , що з’являється навесні .

От і наш дитсадок народився  (01.04.2007 р.) у такий дивний весняний день.

Пролісок – це квітка, яка починає рости та розвиваться, коли відчуває  тепло та ніжність сонячних променів. Ми , дорослі , повинні створити умови, щоб наша малеча виросла самостійними та самодостатніми людьми.

Засновники дошкільного закладу є:  Балівська сільська рада народних депутатів Дніпропетровського району Дніпропетровської області.